Ürünlerimizin Özellikleri

Sektörler İçin Ayırt Edici Özelliklerimiz

Bugün, rekabet her zamankinden daha yüksek ve müşteriler eskisi kadar sadık değil. Endüstriler, müşterileri için fark yaratmak, onları memnun etmek ve rekabet avantajı elde etmek için yeni teknolojiler arıyor.

Yenilikçiyiz

Teknik tekstiller üzerine çalışan, endüstriyel alanlardaki ısıtma ihtiyaçlarına yenilikçi yaklaşımlar getiren, OEM'lerin hizmetine sunan ve uzun vadeli ortaklıklar kuran bir Ar-Ge firmasıyız.
Özel bir solüsyonla kaplanan elyafları dokuma yöntemiyle birleştirerek üstün ısıtmalı kumaşlar üretiyor ve bu kumaşları ayarlanabilir sıcaklık ve ebatlarda tasarlıyoruz.

Esneklik

Bu kumaşları tekstil bazlı olarak üretiyoruz ve bu nedenle kumaşlarımız %100 esnektir. Bu özelliği sayesinde kumaşlarımızı her alana uygulayabiliyoruz.

Düşük Maliyetli

Yenilikçi üretim yöntemlerimiz sayesinde üretim maliyetlerimizi düşürdük ve OEM'lere maliyet avantajı sağladık.

Düşük Gerilimle Çalışma

Kumaşlarımızı genel olarak 5V - 24V arasında dizayn etmekteyiz. Bu avantaj sayesinde enerji tasarrufu sağlıyoruz! Ancak müşterilerin ihtiyaçlarına göre yüksek voltaj ayarlayabiliriz. Ayrıca WHO'nun açıklamasına göre 48V altında insan vücuduna herhangi bir zararı yoktur.

Geniş Uygulama Alanı

%100 esneklik özelliğimiz sayesinde otomotiv endüstrisinden elektrikli araçlara, outdoor giyimden malzemelere kadar her alanda kumaşlarımızı uygulayabilmekteyiz.

Diğer Bileşenlerle Uyumlu

Tekstil esaslı ısıtıcı kumaşlarımız kullanıldığı alandaki diğer bileşenlere uygun olarak uygulanıp çalışabilmektedir.

Hafif

Ağırlık, başta otomotiv olmak üzere birçok endüstri için önemlidir. Isıtıcı kumaşlarımız mevcut çözümlere göre çok hafiftir.

Yüksek Korozyona Dayanıklı

Kumaşlarımız korozyona karşı oldukça dayanıklıdır. Ürün ömrü testlerimize göre ürün ömrümüz 1e+24 yıldır. Bu özelliğimiz sayesinde uzun ömürlü çözümler sunmaktayız.

Uzak Kızılötesi Işınlarla Çalışma

Normalde kızılötesi zararlıdır, ancak bileşen otoriteleri tarafından kanıtlanmış uzak kızılötesi ışınlar insan vücudu için sağlıklıdır! Bu özelliği sayesinde ısıtıcı kumaşlarımızı insan vücudu ile temas eden bölgelere uygulayabilmekteyiz.

Taşınabilirlik

Kumaşlarımıza enerji kaynağı sağlamak için pil sistemi, güneş enerjisi veya powerbank kullanabiliriz ve bu teknik sayesinde ısıtma kumaşlarımız hareket halinde kullanılabilir.
EnglishGermanRussianTurkish