Evlerimizde ısıtma sistemleri bulunsa ve bu sistemler sürekli gelişiyor olsa da herkes vücut ile temas ettiği noktada sıcaklığa ihtiyaç duyar. Elektrikli battaniyeler bunun en yaygın örneklerinden biridir. Mevcut yapıdaki metal direnci ve yüksek voltajdan elektrik çarpması tehlikesi bu yapıları kullanışsız hale getirmektedir.

Geliştirdiğimiz ısıtıcı kumaşları ev tekstilinde uygulayarak, insan sağlığına hiçbir zararı olmayan, kullanımı kolay ve uygun maliyetli yeni ev tekstillerinin kullanılmasını sağladık.

Düşük voltajlar ile istenilen sıcaklıklarda çalışabilmesi sayesinde ısıtmalı ev tekstili ürünlerinde sağlığı tehdit eden riskleri ortadan kaldırarak uzun saatler konforlu ve uygun maliyetli ısıtma sağlamak mümkündür.

Esnek yapısı ile evin birçok alanında rahatlıkla uygulanabilir ve kullanım esnasında herhangi bir rahatsızlık vermez. İçinde metalik rezistans yoktur, metalik rezistans görevi gören karbon fiberler vardır.

Tekstil ve diğer yapılarda tüm bileşenlerle uyumlu bir şekilde kullanılabilir.

Taşınabilir olarak tasarlanabilir. Bu nedenle hareketliliği kısıtlamaz.

Hangi uyguladığımız alanlar nelerdir?

Temaslı ısıtma konusunda oldukça verimli olan ürünümüz battaniye, yatak, çekyat, çarşaf gibi alanlara entegre edilerek ev içinde ısınma daha kolay hale getirilmiştir !

                                      

Bed                                             Sofa-Bed                                Blanket

                     

Drawsheet                                     Rug

Technical Features for the Fabric

EnglishGermanRussianTurkish