Herkesin hayatında bir noktada, özellikle soğuk iklimli ülkelerde ve ekstrem sporlara ilgi duyan kişiler, dışarı çıkarken ısınmak ister. Yaptığımız görüşmeler sonucunda müşterilerin en büyük taleplerinden biri uzun süreli ve konforlu bir ısınmadır.

Isıtıcı kumaşlarımızı ihtiyaçlar doğrultusunda giyilebilir ve dış mekân malzemelere entegre ettik ve ayarlanabilir sıcaklık ve boyutlarda tasarladık.

Kumaşlarımız pil, powerbank veya güneş enerjisi ile çalışabilmektedir. İşte bu özellik kumaşlarımızı taşınabilir hale getiriyor ve kumaşlarımızı giyilebilir ürünlere entegre edebiliyoruz.

Portatif olma özelliği ile düşük voltaj ile çalışma birleştiğinde hareketli mekanlarda uzun saatler ısıtma sağlayabiliyoruz.

Kumaşlarımızın sahip olduğu hafif ve ince yapı , savunma sanayisinde daha verimli uygulama şansı vermektedir.

Kumaşlarımız korozyona karşı oldukça dirençlidir. Ürün ömrü testlerimize göre ürün ömrümüz 1e+24 yıldır. Bu özelliğimiz sayesinde uzun ömürlü çözümler sunmaktayız.

Kumaşlarımız tamamen esnektir, içinde metalik direnç yoktur, metalik direnç görevi gören karbon fiberler vardır. Bu nedenle kumaşlarımız giyilebilir ürünlere entegre edildiğinde kullanıcılar açısından herhangi bir rahatsızlık olmayacaktır. Hareket kabiliyetini kısıtlamaz.

Kumaşlarımız üretim sürecinde giysiye entegre edilerek dış kumaş ile iç astar arasında kalacak şekilde tasarlanmıştır.

Kumaşlarımızla Hazırlanan Bazı Prototipler

                    

Heated Waistcoat     Heated Waistcoat w/ solar energy   Heated Jacket

                         

Heated Tent                            Heated Slumberjack

Thermal Camera View (Open)                       Thermal Camera View (Closed)

Technical Features for the Fabric

EnglishGermanRussianTurkish