Askerlerin fiziksel dış etkenlerden ve iklim koşullarından etkilenmemesi büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle teknik tekstilin savunma sanayi ile büyük bir uyum içinde buluşması şaşırtıcı değil!

Isıtıcı kumaşlarımızı savunma sanayine uygun olarak giyilebilir ve dış mekan malzemelere entegre ettik ve zorlu saha koşullarında kolay kullanım için tasarladık.

.               

İlk ihracatımızı Almanya’ya yaptık! Ürünümüzü savunma sanayisindeki dalgıç kıyafetlerinde kullandılar. Test aşamasında harika sonuçlar elde edildi! Kuzey Denizi’nde yapılan testlerde, dalgıçların dalma süresinin iki katına çıktığı bildirildi.

Kumaşlarımız pil, powerbank veya güneş enerjisi ile çalışabilmektedir. İşte bu özellik kumaşlarımızı taşınabilir hale getiriyor ve kumaşlarımızı giyilebilir ürünlere entegre edebiliyoruz.

Portatif olma özelliği ile düşük voltaj ile çalışma birleştiğinde hareketli mekanlarda uzun saatler ısıtma sağlayabiliyoruz.

Kumaşlarımızın sahip olduğu hafif ve ince yapı , savunma sanayisinde daha verimli uygulama şansı vermektedir.

Kumaşlarımız tamamen esnektir, içinde metalik direnç yoktur, metalik direnç görevi gören karbon fiberler vardır. Bu nedenle kumaşlarımız giyilebilir ürünlere entegre edildiğinde kullanıcılar açısından herhangi bir rahatsızlık olmayacaktır. Hareket kabiliyetini kısıtlamaz.

Kumaşlarımızla Hazırlanan Bazı Prototipler

                           

 Heated Waistcoat                       Heated Jacket                 Heated Slim Waistcoat

                                       

Heated Slumberjack                                                  Heated Tent

   

Thermal Camera View (Open)                       Thermal Camera View (Closed)

Technical Features for the Fabric

EnglishGermanRussianTurkish